Ogłoszenia – 01.05.2016

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.30 nabożeństwo majowe dzieci I Komunijnych. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś rozpoczynamy miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie. Zapraszam do udziału.
  4. W miesiącu maju kancelaria parafialna we wtorki będzie czynna po mszy wieczornej od godziny 17.45
  5. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  6. W ramach obchodów tzw. Dni Krzyżowych (w czasie Nabożeństwa Majowego) będą procesje błagalne do krzyży:
    • w poniedziałek do krzyża do krzyża na cmentarzu
    • we wtorek do krzyża przy domu p. Marty Surmy (ul. Kołłątaja)
    • w środę do krzyża p. Anny Kania (ul. Zdziebły)
  7. Na mszę św. w intencji ojczyzny (wtorek 3, maja godz. 9.00) zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  8. Trwa tzw. biały tydzień komunijny. Dzieci codziennie w strojach komunijnych będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszach Świętych.
  9. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  10. Spowiedź dzieci w piątek o godzinie 16.00, spowiedź młodzieży w sobotę o 16.00
  11. Odwiedziny chorych będą w piątek od godziny 9.00. Zapisy w zakrystii.
  12. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  13. 6 czerwca br. odbędzie się w ramach Roku Miłosierdzia pielgrzymka parafialna do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach
  14. Wyjazd na obóz pod namiotami na Mazurach odbędzie się w tym roku w dniach 19.07-02.08, koszt wyjazdu to 550,-. Karty kolonijne można odebrać w zakrystii.
  15. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.