Ogłoszenia – 01.02.2015

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Serdecznie zapraszam małżeństwa z naszej parafii na spotkanie dzisiaj o godz. 16.30 w salce katechetycznej organizowane przez rodziny Domowego Kościoła w ramach działania kibicuj rodzinie. Spotkanie jest organizowane jest dla tych, którzy chcą czegoś więcej w swoim małżeństwie. Na czas spotkania zapewniamy opiekę dla dzieci.
  3. W poniedziałek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzone jest w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
  4. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  5. W poniedziałek o godzinie 16.50 odbędzie się poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Także w najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  7. We wtorek po mszy św. będzie udzielane błogosławieństwo św. Błażeja.
  8. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  9. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godzinie 16.00, spowiedź młodzieży w sobotę o godzinie 16.30.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.