Intencje mszalne – 3.10.2021

SOBOTA – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów – 2.10.2021

  • 17.00 1. Za ++ Salomeę, Franciszka, Józefę, Antoniego Gojowy, Jadwigę i Jarosława Śmiga, Annę i Walentego Dzierżęga, synów: Lucjana i Teodora, córki, zięciów
    2. Za ++ rodziców Annę i Bolesława Kania, Elżbietę i Ignacego Lasok, braci Jerzego i Huberta, bratowe Helenę i Emę, szwagrów Kazimierza Konrada, Erwina i Jacka, pokrewieństwo Lasok, Kania, Kałuża
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.10.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Brunona Czaję, jego rodziców Helenę, Emila, teściów Ludwikę, Edwarda Mazurek, siostry, braci, szwagrów, szwagierki, pokrewieństwo Czaja, Mazurek
  • 10.30 1. Za ++ Rudolfa Ledwonia, Krzysztofa Ledwonia, z rodzin Kania, Ledwoń, Chmiel
    2. Dziękczynna w intencji Macieja Łuczki z okazji 18 urodzin
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 Za ++ rodziców Wilhelma, Teresę Stawarczyk, synów, zięciów, synową, wnuczkę, wnuka, rodziców z obu stron, Jadwigę Henryszak

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – 4.10.2021

  • 17.00 Za ++ Cecylię i Pawła Wylecioł, Anastazję, Wincentego Sobocik, braci: Józefa, Franciszka, Arkadiusza, siostry: Gertrudę i Różę, 3 szwagrów, z rodzin Sobocik, Wylecioł, Kałuża
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

WTOREK – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz. – 5.10.2021

  • 17.00 Za ++ Krystynę i Antoniego, Romualda, Janusza Zoń, Julię, Mieczysława Brzozowskich, Leopolda Wojaczka, Ewalda, Reginę Grofik, z rodzin Swoboda, Żyłka, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

ŚRODA – 6.10.2021

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 7.30 Nabożeństwo różańcowe

CZWARTEK – Wspomnienie NMP Różańcowej – 7.10.2021

  • 17.00 Za ++ Krzysztofa Chłostę, Henryka Marię Tomas, syna Alojzego, Józefa, Rozalię Chłosta, córkę Irenę, synową Irenę, z rodzin Tomas, Hetmaniok, Chłosta, Mariana, Helenę Sobczak, Mariana Mazurkiewicza, dusze potrzebujące modlitwy
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

PIĄTEK – 8.10.2021

  • 17.00 Za ++ Karola Urbaczkę, Michała, Hildegardę Matoga i Krzysztofa Brachaczka
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

SOBOTA – 9.10.2021

  • 17.00 Za ++ Łucję, Rafała Skorupa, ich córkę Urszulę, Annę Konstantego Czyż, Matyldę i Dominika Skorupa, Gertrudę i Kazimierza Kniaź, synów Tadeusza i Jerzego, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Dziękczynna w intencji Zofii Auguścik z okazji 80 urodzin
  • 13.00 Ślub: Michał Dudacy – Weronika Wiśnicka
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 Za ++ rodziców Łucję i Ludwika Szczęsnych, męża Kazimierza Chorążewicza, teściów Konstantego i Władysławę Chorążewicz, brata Franciszka, siostrę Otylię, szwagrów Gerarda, Ryszarda, Franciszka, dusze cierpiące w czyśćcu