Intencje mszalne – 29.05.2022

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  4. W miesiącu czerwcu po Mszach św. odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek od godziny 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  6. Przypominam, że do dnia 5.06.2022 można zgłaszać kandydatów do parafialnej rady duszpasterskiej. Wybory nowej rady odbędą się 12.06.2022. Zasady wyborów do parafialnej rady duszpasterskiej oraz jej statut dostępne są na stronie internetowej parafii.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.