Intencje mszalne – 28.09.2014

SOBOTA – Wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezb. – 27.09.2014

  • 17.00     1. Za ++ Walentego, Julię, Marię, Annę, Antoninę, Agatę Kotlorz, teściów Jana i Stanisławę Bednarczyk, Edwarda i Martę Rzońca
    2. Za ++ Stanisława Cubra, Annę, Karola Matloch, 2 synów, Teodora, Marię Cuber, 2 synów, 3 córki, pokrewieństwo

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.09.2014

  • 7.20        Godzinki
  • 7.45        Za Parafian
  • 10.30     Dziękczynna do Opatrzności Bożej i Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny Jerzego i Jadwigi Króliczek
  • 15.00     Nieszpory
  • 15.30     1. Za ++ Julię Brzozowską, Leopolda Wojaczka, Antoniego, Romualda, Janusza Zoń, Józefa, Marię Swoboda, Józefa, Marię Żyłka, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Jana Labak

PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA – 29.09.2014

  • 7.00        Za ++ księży ruptawskich: A.Chromika, H.Pietrasza, W.Słomkę, E.Płonkę, J.Witę, K.Koczora, L.Lasotę.
  • 17.00     Za ++ Gertrudę Trzaskalik, Ludwikę Mazurek, Alojzego Gałuszkę w 30 dzień po śmierci

WTOREK – Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK – 30.09.2014

  • 7.00        Za ++ Katarzynę, Ludwika Mazur, zięcia Franciszka Czyża, dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK – 01.10.2014

  • 16.15     Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00     Za ++ Cecylię, Pawła Wylecioł, synów Józefa i Franciszka, Anastazję, Wincentego Sobocik, syna Arkadiusza, krewnych

CZWARTEK – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów – 02.10.2014

  • 7.00        Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00     Godzina Święta
  • 16.15     Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00     Za ++ rodziców Józefa, Emilię Kania, Andrzeja, Franciszkę Gołąbek, Stanisława, Antoniego, Justynę Sznapka, pokrewieństwo

PIĄTEK – 03.10.2014

  • 7.00        Za ++ Krzysztofa Baran, rodziców, teściów, z rodzin Baran, Strzelecki
  • 16.15     Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00     Szkolna: 1. W intencji dzieci po I Komunii św. i ich rodziców (5)
    2. Za ++ Józefa Brawańskiego, jego rodziców Łucję i Teodora, Annę, Pawła Kania, Andrzeja Cimka, Bronisławę, Rajmunda, Stanisława Pala, krewnych

SOBOTA – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – 04.10.2014

  • 14.00     Ślub: Marta Butanowicz – Piotr Kamiński
  • 16.15     Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00     Młodzieżowa: 1. Za ++ Antoniego Krzystałę, Justynę, Wilhelma Żyłka, ich rodziców, z pokrewieństwa Krzystała, Żyłka, Brzoza
    2. Za ++ Rudolfa Ledwonia, rodziców, Albertynę i Pawła, teściów Zofię i Alojzego Kania, z rodzin Ledwoń, Kania, Chmiel
  • Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.10.2014

  • 7.20        Godzinki
  • 7.45        Za Parafian
  • 10.30     Za ++ Matyldę, Augustyna Kałuża, Marię, Józefa Śniegoń, Katarzynę, Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego, Jana Urbanek
  • 14.45     Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30     1. Za ++ Bolesława Kania, rodziców Antoniego Kania, 2 żony, Matyldę, Augustyna Kałuża, pokrewieństwo Kania, Kałuża
    2. Za ++Alojzego, Zofię Kaplyta, syna Emeryka, synową Helenę, z rodzin Kaplyta, Matuszek