Intencje mszalne – 27.06.2021

SOBOTA – 26.06.2021

  • 17.00 1. Za ++ Annę Chwast, męża Piotra 2 synów, rodziców, teściów, Alojzego Gałuszkę, Jana, Elżbietę Augustyn, Bronisława i Marię Gocman, Eugeniusza Matlocha, pokrewieństwo Gałuszka Chwast
    2. Za ++ z rodziny Domek, Józefa, Helenę, Władysława, Marię, Bernadetę, Janinę oraz Józefę Megier, Gertrudę i Martę Kotlorz, rodzin Herman, Milcuszek, Morcinek, Cibis

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji Parafian
    2. Dziękczynna w intencji Pameli z okazji 30 urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla całej rodziny
  • 10.30 W intencji kierowców
  • 15.00 Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30 Za + Marię Urbaczka w I rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz. – 28.06.2021

  • 17.00 Za ++ Marię, Adolfa Matloch, syna Eugeniusza, synowe Urszulę i Marię, zięcia Wiktora, Julię, Izydora Czyż, syna Zygmunta, synową Gertrudę, zięcia Erwina, pokrewieństwo Matloch, Czyż

WTOREK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – 29.06.2021

  • 17.00 Za ++ rodziców Albinę Roberta Rybka, Annę, Franciszka Marcol, zięcia Zbigniewa Łabudę, dziadków z rodzin Rybka i Marcol

ŚRODA – 30.06.2021

  • 7.00 Za + Marka Szelkowskiego w I rocznicę śmierci

CZWARTEK – 1.07.2021

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Jana Śmietanę w 6 rocznicę śmierci, żonę Hildegardę, rodziców Emilię i Sylwestra, teściów Roberta Hermana, 2 żony, zięcia Andrzeja Strządałę, Agnieszkę i Edwarda Pela, z rodzin Śmietana, Herman

PIĄTEK – 2.07.2021

  • 7.00 Za + Elżbietę Samlik z okazji urodzin, pokrewieństwo Samlik, Swoboda
  • 17.00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (3)

SOBOTA – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA – 3.07.2021

  • 17.00 Za ++ księży ruptawskich: H. Pietrasza, W. Słomkę, E. Płonkę, A. Chromika, E. Woszka, J. Witę, K. Koczora, L. Lasotę

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.07.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ rodziców Józefę i Gustawa Goszcz, braci Czesława i Bogdana, bratanków Tomasza i Pawła Goszcz, dziadków, babcie, teścia Michała Mołdysza, z rodziny Głuch
  • 10.30 Za ++ Karola, Ludwinę Szweda, Elżbietę i Ambrożego Trzaskalik, Józefa, Martę, Stanisława Felicjana, Irenę, Alojzego Szweda, Brunona Matla
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Zbigniewa, Helenę, Edwarda Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Cecylię, Alfreda Grabarczyk, ++ sąsiadów, dusze cierpiące w czyśćcu