Intencje mszalne – 26.05.2019

SOBOTA – 25.05.2019

  • 17.00 1. Za ++ Edwarda i Marię Białończyk z okazji urodzin, z rodzin Kałuża, Białończyk, Pilch, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Andrzeja Brzuskę, rodziców Martę, Ludwika Brzoza, Stefanię, Emila Brzuska, synów Franciszka i Józefa, synową Marię, Hildegardę Brzoza, pokrewieństwo
  • 17.45 Nabożeństwo majowe

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.05.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Matek w dniu ich święta
  • 10.30 Za ++ Wiktorię Urbanek w 4 rocznicę śmierci, Jana, Krystiana, Michała, Magdalenę Urbanek, Józefa, Agnieszkę, Helenę Gojowy
  • 15.00 Nabożeństwo majowe
  • 15.30 1. Za ++ rodziców Franciszka, Elżbietę Waltar, córkę Różę,rodziców z obu stron, siostry, braci, Ignacego, Marię Mleczko, Edwarda Gaszczyka, rodziców, Przemka Wiśniewskiego, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Adama Gałeckiego

PONIEDZIAŁEK – 27.05.2019

  • 17.00 1. Za ++ rodziców Annę, Bolesława Kania, Klarę, Roberta Gatnar, brata Jacka, pokrewieństwo Kania, Gatnar
    2. Za ++ rodziców Gertrudę, Leopolda Lasota, męża Stanisława, szwagra Jarosława, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo majowe

WTOREK – 28.05.2019

  • 17.00 1. Za ++ Franciszka Przybyłę, Janusza Włodarczyka, Łucję Kasieczka, Alojzego Brzózkę w 30 dzień po śmierci
    2. Za ++ Leszka Hermana w I rocznicę śmierci, ojca Jana, dziadków, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo majowe

ŚRODA – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dz. – 29.05.2019

  • 7.00 Za ++ rodziców Augustyna, Otylię Barchańskich, teściów Ludwika, Apolonię Gajda, z rodzin Barchański, Gajda, Urbanek, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 7.30 Nabożeństwo majowe

CZWARTEK – Wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezb. i męcz. – 30.05.2019

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Ludwika Czyża, jego rodziców, rodzeństwo, teściów, przyjaciół, krewnych z rodzin Czyż, Czerwieński, Koczor
  • 17.30 Nabożeństwo majowe

PIĄTEK – ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP – 31.05.2019

  • 17.00 1. Za ++ Ludwika Zgraj, Augustynę, Jana Lipka, zięcia Henryka, z rodzin Zgraj, Lipka
    2. Za ++ Helenę, Edwarda, Zbigniewa Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Cecylię, Alfreda Grabarczyk, kapłanów naszej parafii, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo majowe

SOBOTA – Wspomnienie św. Justyna, męcz. – 01.06.2019

  • 8.00 W intencji Dzieci parafii
  • 17.00 1. Za ++ rodziców Albinę, Roberta Rybka, Annę, Franciszka Marcol, zięcia Zbigniewa Łabudę, pokrewieństwo Rybka, Marcol
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci, Władysława Gajowego, Andrzeja Brzuskę, Irenę, Czesława Nowak, rodziców, brata, pokrewieństwo

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 02.06.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Za ++ Alojzego Penkałę rodziców Ludwika Czesławę, brata Bronisława, bratową Jadwigę Franciszkę, Matyldę Antoniego, Gojowy, Leokadię, Rafała Józefa Cuber, Władysławę, Stanisława Lukanek, Urszulę Sadło, Dariusza Wicharego
  • 15.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ
  • 15.30 Za ++ Józefa Brzozę, Marię Rudolfa Stoczek, z rodzin Brzoza, Stoczek, Goik