Intencje mszalne – 25.09.2016

SOBOTA – 24.09.2016

14.00 Dziękczynna w intencji Juliana i Lidii Sękowskich z okazji 50 rocznicy ślubu

17.00 Dziękczynna w intencji Ewy i Stanisława Matloch z okazji 25 rocznicy ślubu i 50 urodzin Stanisława z prośbą o dobre zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2016

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za ++ Annę i Władysława Kajda, Stanisława Krupę, Wiktorię Morcinek, krewnych
  • 10.30 Za + Helenę Gojowy (od Róż Różańcowych)
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Eufemię i Franciszka Juraszczyk, syna Leszka, rodziców, rodzeństwo, Augustyna Kawika, Jana, Alojzego Trzaskalik, Elzę Świeży, krewnych, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Józefa Skorupę, Franciszka, Barbare Pawliczek, synów Bartłomieja, Bogusława; Marię Trzaskalik, dziadków, krewnych, szwagra, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – 26.09.2016

  • 7.00 Za ++ Jerzego Białka w 15 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, braci szwagrów, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.00 Za ++ Antoniego Czyża, Czesława Simko, Wincentego Cebulę, Sebastiana Kanię i Erykę Siwek w 30 dzień po śmierci

WTOREK – Wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezb. – 27.09.2016

  • 7.00 Za ++ Apolonię Gajda w 4 rocznicę śmierci, męża Ludwika, Augustyna, Otylię Barchański, z rodzin Gajda, Barchański, Wala, Urbanek, dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA – Wspomnienie św. Wacława, męcz. – 28.09.2016

  • 7.00 Za ++ Katarzynę, Ludwika Mazur, zięcia Franciszka Czyża, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA – 29.09.2016

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 W intencji ++ księży ruptawskich: Alfreda Chromika, Henryka Pietrasza, Wilhelma Słomkę, Emanuela Płonkę, Jana Witę, Kazimierza Koczora, Ludwika Lasotę

PIĄTEK – Wspomnienie św. Hieronima, preb. i dK – 30.09.2016

  • 17.00 1. Za + Marię Żyłka w I rocznicę śmierci
    2. Za + Erykę Siwek (od Zarządu i byłych współpracowników GS Samopomoc Chłopska w Zebrzydowicach)

SOBOTA – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK – 01.10.2016

  • 16:15 Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00 1. Za ++ Antoniego Krzystałę, Justynę, Wilhelma Żyłka, synową Marię, rodziców, pokrewieństwo Krzystała, Brzoza, Żyłka
    2. Za ++ Feliksa, Walerię Urbanek, z rodzin Urbanek, Konieczny, Szmuk

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2016

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za ++ Brunona Czaję w 22 rocznicę śmierci, jego rodziców Helenę, Emila, teściów Edwarda, Ludwikę, siostrę, braci, szwagrów, szwagierki, rodziców, pokrewieństwo Mazurek, Czaja
  • 10.30 Za ++ rodziców Łucję, Ludwika Szczęsny, męża Kazimierza, teściów Konstantego, Władysławę Chorążewicz, brata, siostrę, szwagra, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 1. W intencji grupy III św. Franciszka
    2. Za ++ Jana, Wiktorię Krystiana Urbanek, Karola Urbaczkę , Michała Matogę