Intencje mszalne – 20.02.2022

SOBOTA – 19.02.2022

  • 17.00 1. Za ++ Piotra Chwast, rodziców, brata Stanisława, dziadków Anielę i Bolesława Kucharczyk, Marię, Bronisława Gocman, Jana, Elżbietę Augustyn, Alojzego Gałuszkę, Eugeniusza Matlocha, pokrewieństwo Chwast, Gałuszka, Witosz, Kucharczyk
    2. Za ++ Józefa Skorupę w 25 rocznicę śmierci, syna Jarosława, rodziców Franciszka i Barbarę Pawliczek, braci, szwagrów, dziadków, dusze cierpiące w czyśćcu

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Agnieszkę i Emila Herok, Julię i Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol, Lipka
  • 10.30 1. Chrzty (Maksymilian Herman)) i roczki (Józef Odrzywołek, Zofia Króliczek)
    2. Za + Felicję Maciończyk
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Marię Galisz, męża Józefa, syna Pawła, rodziców Martę i Franciszka, teściów Wiktorię i Leona, rodzeństwo i pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – 21.02.2022

  • 17.00 Za ++ Teodora, Łucję Brawańskich, syna Józefa, Władysława Trzaskalika, rodziców Jana i Wiktorię, brata Rudolfa, bratową Barbarę, pokrewieństwo

WTOREK – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA – 22.02.2022

  • 17.00 Za ++ Gertrudę, Ludwika Chmiel, ich rodziców: Marię, Franciszka Czyż, Ludwinę, Ludwika Chmiel, córkę Felicję, zięcia Władysława, pokrewieństwo Chmiel, Czyż

ŚRODA – Wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męcz. – 23.02.2022

  • 7.00 Za ++ Julię, Izydora Czyż, rodziców, syna Zygmunta, synową Gertrudę, zięcia Erwina Parmę, Joannę Pieronkiewicz, pokrewieństwo Waltar, Czyż

CZWARTEK – 24.02.2022

  • 17.00 Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Reinholda Gojowego, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie.
  • 17.40 Nabożeństwo adoracyjne

PIĄTEK – 25.02.2022

  • 17.00 1. Za ++ Joannę Pieronkiewicz, Gertrudę, Walentego Waltar, Annę, Wojciecha Pieronkiewicz, Juliannę, Leopolda, Teresę Skorupa, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Halinę Barcik (od Andrzeja i Marka Barcik z rodzinami)

SOBOTA – 26.02.2022

  • 17.00 1. Za ++ Edwarda, Helenę, Zbigniewa Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Cecylię, Alfreda Grabarczyk, pokrewieństwo Lipka, Rybka, Buchta, Holewik, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + ojca Eugeniusza Trzaskalika

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.02.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za + Adama Kośmickiego w I rocznicę śmierci
  • 10.30 Za ++ Jana Urbanka, żonę Wiktorię, córkę Marię, syna Krystiana, z rodzin Urbanek, Gojowy
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Częstochowskiej w intencji rodziny Stanisława i Krystyny Waltar