Intencje mszalne – 13.04.2014

SOBOTA – 12.04.2014

  • 17.00    1. Za + Marię Janulek w 1 rocznicę śmierci
    2. Za ++ Józefa, Alojzego, Antoniego Ludwinę Swoboda, Antoniego, Mariannę Sternadel, z rodzin Swoboda, Sternadel, Opawski, dusze cierpiące w czyśćcu

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 13.04.2014

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za ++ Ilonę Wilkus w 4 rocznicę śmierci, rodziców Walentynę i Gerarda Nowak; Matyldę, Alojzego Wilkus
  • 10.30    Za Parafian
  • 14.45    Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30    1. Za ++ Franciszka, Barbarę Pawliczek, synów Bartłomieja i Bogusława, Stanisławę i Bolesława Pacia, dziadków z obu stron, krewnych, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Jolantę Mensfel w 5 rocznicę śmierci

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 14.04.2014

  • 7.00      Za ++ rodziców Józefa i Kazimierę Stodolak

WIELKI WTOREK – 15.04.2014

  • 7.00      Za ++ rodziców Józefa i Helenę Domek, brata Władysława, siostrę Marię, krewnych, Bernadetę, Janinę, Henryka

WIELKA ŚRODA – 16.04.2014

  • 7.00      Za ++ Ludwinę i Teofila Skorupa, 2 synów, synową, zięcia Józefa, Antoniego Samlika, 2 żony, krewnych, z rodzin Skorupa, Samlik, Cuber, dusze cierpiące w czyśćcu

WIELKI CZWARTEK – 17.04.2014

  • 18.00    Godzina Święta
  • 19.00    Ceremonie Wielkiego Czwartku
    1. W intencji kapłanów ruptawskich
    2. Za ++ Wiesława Klimaszewskiego, rodziców Wiktorię i Stanisława, teściów Łucję i Jana, Kazimierza Kamińskiego, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ – 18.04.2014

  • 15.00    Droga Krzyżowa
  • 19.00    Ceremonie Wielkiego Piątku

WIELKA SOBOTA – 19.04.2014

  • 20.00    Ceremonie Wigilii Paschalnej
    1. Za ++ syna Marcina w dniu urodzin, żonę Joannę, dzieci Justynę, Małgorzatę, Agnieszkę Perzyńskich, ojca Józefa, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Huberta Glanca w 17 rocznicę śmierci, 2 żony, Klarę i Gertrudę, zięcia Antoniego, rodziców, teściów, pokrewieństwo Glanc, Białecki, Nowak

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 20.04.2014

  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Chrzty: Zuzanna Buryba, Marianna Koziar, Karolina Gałuszka-Ramus; roczki: Bartosz Ficek, Adrian Korczyński
  • 15.00    Nieszpory Wielkanocne
  • 15.30    1. Za ++ Bolesława Mazurka, ojca Edwarda, 2 braci, Agnieszkę, Henryka Krawczyk
    2. Dziękczynna  w intencji Ewy i Piotra Leowskich z okazji 20 rocznicy ślubu