Intencje mszalne – 12.09.2021

SOBOTA – 11.09.2021

  • 17.00 1. Za + Joannę Pieronkiewicz z okazji urodzin
    2. Za + Zygmunta Gutkiewicza (od rodzin Waltar, Stanuch)

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej patronki archidiecezji – 12.09.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Dziękczynna do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy dla Elżbiety i Alojzego Waltar z okazji 50 rocznicy ślubu
  • 10.30 W intencji Parafian z okazji dożynek
  • 12.00 Dziękczynna w intencji Jana i Adelajdy Króliczek z okazji 60 rocznicy ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego, opiekę MB Częstochowskiej dla całej rodziny
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ męża Stanisława Siekierkę w 4 rocznicę śmierci, szwagra Jarosława w 4 rocznicę śmierci, teściową w 2 rocznicę śmierci, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ rodziców Pelagię i Erwina Skorupa, dziadków z obu stron

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK – 13.09.2021

  • 17.00 1. W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
    2. Za ++ rolników z okazji dożynek
    3. Za + Władysława Grzybka w 4 rocznicę śmierci
  • 17.30 Nabożeństwo fatimskie

WTOREK – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO – 14.09.2021

  • 7.00 Za ++ Franciszka Szmuka, żonę Martę, Antoniego, Gertrudę Skorupa, Antoniego Krypczyka
  • 17.00 Tyczonka: W intencji mieszkańców Cisówki i Marklowic

ŚRODA – Wspomnienie NMP Bolesnej – 15.09.2021

  • 7.00 Dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa – 16.09.2021

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Felicję Maciończyk, rodziców Marię i Franciszka, teściów Marię i Joachima, brata Henryka, szwagra Tadeusza, ks. Henryka Pietrasza

PIĄTEK – 17.09.2021

  • 17.00 1. W intencji rodzin przyjmujących kapliczkę MB Pielgrzymującej
    2. Za ++ Gertrudę i Leopolda Lasota, ich rodziców, rodzeństwo, z rodzin Lasota, Gajda, dusze cierpiące w czyśćcu

SOBOTA – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, zak., patrona Polski – 18.09.2021

  • 13.00 Ślub: Alicja Gola – Łukasz Sudlitz
  • 17.00 1. Za ++ Marię, Antoniego Gajda, ich rodziców, zięciów: Henryka Grzonkę i Rajmunda Gorusa, Gertrudę, Ludwika Chmiel, Felicję, Władysława Kopiec, pokrewieństwo Gajda, Herman
    2. Za ++ rodziców Annę, Franciszka Marcol, Albinę, Roberta Rybka, siostrę Marię Hanus i jej męża Ludwika, zięcia Zbigniewa Łabudę, Magdalenę Orszulik

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Annę, Władysława Kajda, Łucję, Stanisława Krupa, dziadków z obu stron, z rodzin Skorupa, Morcinek
  • 10.30 Dziękczynna w intencji Teresy i Józefa Stuchlik z okazji 50 rocznicy ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Chrzty (Aleksander Łupiński) i roczki (Tola Piszko, Fabian Szmuk, Oskar Krupa)