Intencje mszalne – 11.07.2021

SOBOTA – 10.07.2021

  • 17.00 Za ++ Annę Waltar, męża Rafała, Erwina Kiełkowskiego

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ męża Kazimierza Chorążewicza, rodziców, teściów, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Za ++ Zofię Szczęsny w 3 rocznicę śmierci, męża Leona, rodziców i teściów, z rodzin Szczęsny, Sznajder, Wita, Ociepka
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ rodziców Łucję i Ludwika Szczęsny, Otylię Lipka, Kazimierza Szczęsnego, Franciszka Pawliczka, Michała Naskalskiego, Karola Świeżego, z rodzin Pawliczek, Szczęsny, Bieryt, Gajda

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz. – 12.07.2021

  • 17.00 Za ++ męża Henryka Wylężka, synów Jerzego i Bronisława, rodziców, teściów, szwagra Jana, szwagierkę Janinę, brata Leonarda, bratową Elfrydę, pokrewieństwo Wylężek, Koczor, Matloch

WTOREK – Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta – 13.07.2021

  • 17.00 W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
  • 17.30 Nabożeństwo Fatimskie

ŚRODA – 14.07.2021

  • 7.00 Za ++ rodziców Michała i Marię Mołdysz, Jana, Anielę Tlałka, męża Michała Mołdysza, siostrę Marię, brata Adama z żoną i synem, z rodziny Goszcz

CZWARTEK – Wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dK – 15.07.2021

  • 15.00 Ślub: Paulina Teklińska – Mariusz Tekliński
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Konrada Pawlytę, jego rodziców, teściów, ich córkę Łucję, 4 szwagrów, Janinę i Franciszka Kmoniczek, Jana Drzyzgę

PIĄTEK – Wspomnienie NMP z Góry Karmel – 16.07.2021

  • 17.00 Za ++ Mariana Mazurkiewicza, ojca Kazimierza, dziadków, chrzestnego, Leona Grzybka, Gabriela Poloka, Annę, Feliksa Oślizło, rodziców, braci, Krzysztofa Chłostę, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

SOBOTA – 17.07.2021

  • 17.00 Za ++ rodziców Annę i Alojzego Krzykowskich, ojczyma Józefa Stolarza, żonę Aurelię, syna Henryka, dziadków z obu stron, dusze cierpiące w czyśćcu

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07.2021

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji rodzin przyjmujących kapliczkę MB Pielgrzymującej
    2. Za + Anielę Gajda w I rocznicę śmierci
  • 10.30 Chrzty (Karol Młynek) i roczki (Leon Matloch, Lena Wilde)
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Różę i Alojzego Franek, z rodzin Franek, Cuber