Intencje mszalne – 1.11.2020

SOBOTA – 31.10.2020

  • 17.00 Za ++ Stanisława Piszczana, żonę Katarzynę, wnuczkę Ewelinę, zięcia Piotra, rodzeństwo z obu stron, Mirosławę Czerniej, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1.11.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ męża Erwina Skorupę, Emilię, Ryszarda Skorupa, Justynę, Leona, Leokadię, Ryszarda Roskosz, pokrewieństwo Wincek, Selwoń, Trzaskalik, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Za ++ Tadeusza Grzebyta w 2 rocznicę śmierci
  • 14.30 Nabożeństwo i procesja na cmentarzu
  • 15.30 Za ++ Floriana Olszoka w 28 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, siostrę, szwagrów, szwagierkę, 2 siostrzeńców, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – 2.11.2020

  • 7.00 Za ++ Augustyna Kawik w rocznicę śmierci, rodziców Jana i Jadwigę, rodzeństwo, żonę Różę, teściów Eufemię i Franciszka, szwagra Leszka, zięcia Jana, Alojzego i Pelagię Trzaskalik, Stanisława Trzaskalik, Stanisława Krzystałę, Edwarda Michalskiego
  • 9.00 W intencjach Ojca Świętego
  • 17.00 1. Za ++ zalecanych (1)
    2. Za ++ Franciszka, Marię Żyłka, rodziców, rodzeństwo, Henryka, Stanisława Penkala, Marię, Joachima Maciończyk, Tadeusza Chabra, ks. proboszcza Henryka Pietrasza, Marię, Henryka Mazurek, Marię, Alojzego, Tadeusza Piekar, Felicję Maciończyk
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe za ++ zalecanych

WTOREK – 3.11.2020

  • 17.00 1. Za ++ zalecanych (2)
    2. Za ++ Józefa Brawańskiego, jego rodziców Łucję i Teodora Brawańskich, Annę i Pawła Kania, Andrzeja Cimka, Bronisławę, Rajmunda i Stanisława Pala, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe za ++ zalecanych

ŚRODA – Wspomnienie św. Karola Boromeusza – 4.11.2020

  • 17.00 1. Za ++ zalecanych (3)
    2. Za ++ Gertrudę, Ludwika Chmiel, ich rodziców, córkę Felicję, zięcia Władysława, pokrewieństwo Chmiel, Czyż
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe za ++ zalecanych

CZWARTEK – 5.11.2020

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ męża Pawła Wawrzyczka, rodziców Józefa, Kazimierę Stodolak, rodzeństwo: Jana i Janinę, teściów Rudolfa i Konstantynę Wawrzyczek, Różę, Józefa Gojowy, Zofię Broda, dusze potrzebujące modlitwy
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe za ++ zalecanych

PIĄTEK – 6.11.2020

  • 7.00 Za ++ Marię, Adolfa Matloch
  • 17.00 Szkolna: W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (5)
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe za ++ zalecanych

SOBOTA – 7.11.2020

  • 14.00 Ślub: Marta Kosiorek – Mateusz Pszczółka
  • 17.00 1. Za + Marię Czyż w 2 rocznicę śmierci
    2. Za + Janinę Szadeja w 1 rocznicę śmierci
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe za ++ zalecanych

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.11.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Za ++ Bogdana Wawerskiego, żonę Marię, syna Zygmunta, rodziców, rodzeństwo, Elżbietę Kuś, syna Damiana, rodziców, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe za ++ zalecanych
  • 15.30 Za ++ dziadków Blandynę i Antoniego Kania, Annę, Karola Króliczek, Zofię i Edwarda Poliwka, Alfredę i Tadeusza Świątek, dusze cierpiące w czyśćcu