Intencje mszalne – 03.09.2017

SOBOTA – 02.09.2017

  • 14.30 Ślub: Joanna Galisz – Michał Sieradzki
  • 17.00 1. Za ++ Agnieszkę, Emila Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol
    2. Za ++ Jana Synowiec w 48 rocznicę śmierci, żonę Władysławę, z rodzin Synowiec, Pilis, Augustyn, Gałuszka, Chwast, Gocman, Matloch, dusze potrzebujące modlitwy

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.09.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za ++ Annę Władysława Kajda, Helenę, Stanisława Waltar, Różę Nowak, Stanisława Nowosławskiego, Franciszka Kopca, z rodzin Waltar, Kajda, Skorupa
  • 10.30 W intencji Parafian z okazji dożynek
    2. Do Opatrzności Bożej i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny z okazji 80 urodzin Hildegardy Kotlorz
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Gertrudę Wiktora Michalskich, siostrę Łucję, 4 szwagrów, męża Adama; Michała, Andrzeja, pokrewieństwo bliższe, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Walentego, Julię, Marię, Annę, Antoninę, Agatę Kotlorz, teściów Jana Stanisławę, Bednarczyk, Edwarda, Martę Rzońca

PONIEDZIAŁEK – 04.09.2017

  • 7.00 Za ++ rolników z okazji dożynek

WTOREK – 05.09.2017

  • 7.00 Za ++ Bronisławę Serwotkę w 14 rocznice śmierci, męża Alberta, Leona, Marię, Józefa, Alojzego, Pelagię, Jana Trzaskalik, Emilię, Ryszarda Skorupa, Jana Gałuszkę, Józefa Sitka, Gertrudę Marcol, pokrewieństwo

ŚRODA – 06.09.2017

7.00 Za ++ Barbarę Wręczycką w 10 rocznicę śmierci, z rodzin Wręczycki, Parchański, Oślizło.

CZWARTEK – 07.09.2017

  • 12:00 Ślub: Mariusz Serwotka – Agnieszka Waszek
  • 16.00 Godzina Święta
  • 17.00 1. Za ++ Zygmunta Kałużę, żonę Janinę, zięcia Edwarda
    2. Za ++ ks. Eligiusza Woszka (od Anny i Antoniego Woszek)

PIĄTEK – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP – 08.09.2017

17.00 Za ++ Mechtyldę Czyż w rocznicę śmierci, mężów Leona i Ambrożego, rodziców, teściów, z rodzin Czyż, Koczy, księży pracujących w naszej parafii

SOBOTA – 09.09.2017

  • 14.00 Ślub: Ewa Samlik – Kamil Kotwas
  • 17.00 1. Za ++ Kingę Sikorę, rodziców, brata, ks. Kazimierza, teścia Władysława Sikorę
    2. Za ++ Marię, Antoniego Gajda, zięciów Henryka, Rajmunda, Getrudę, Ludwika Chmiel, Władysława Kopca, pokrewieństwo Gajda, Herman

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za ++ Mariana Lubojańskiego, jego rodziców, teściów, Gertrudę, Łucję, Zofię; Kazimierza Brandysa, jego rodziców, z rodziny Kośmicki
  • 10.30 Za ++ Teodora Skorupę, rodziców Julię, Leopolda , teściów Wiktorię, Franciszka Gatnar, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Franciszka, Florentynę Czyż, zięcia Joachima, wnuka Leszka, Alfreda, Annę Kawik, syna Felicjana, ich rodziców, krewnych
    2. Dziękczynna w intencji Aleksandry Gazdeckiej z okazji 18 urodzin