Ogłoszenia – 20.09.2015

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczoną jest na Wydział Teologiczny UŚl., a przed kościołem zbiórka na Światowe Dni Młodzieży. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś (20.09) spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej o godzinie 16.30 w salce.
  4. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach, zwłaszcza naszego Radia i wydawnictw prasowych.
  5. W czwartek swoje imieniny obchodzi ks. bp senior Gerard Bernacki. Pamiętajmy w modlitwie o księdzu Biskupie.
  6. W sobotę imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Pamiętajmy w naszych modlitwach o księdzu Arcybiskupie.
  7. W dniach 14 i 15 października odbędzie się parafialna pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej, Komańczy i Przemyśla. Koszt 390,-. Zapisy w zakrystii z zaliczką 100,-
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budujący się kościół w Wilchwach
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.