Intencje mszalne – 10.06.2018

SOBOTA – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 09.06.2018

  • 14.30 Ślub: Magdalena Kosiorek – Adrian Gajdzik
  • 17.00 1. Za dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Herberta Ulbricha, Mariana Ruska, dziadków, pokrewieństwo Rusek, Ulbrich, Ignacek

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Alojzego, Józega Czyż, żonę, Franciszkę, rodziców w obu stron, zięcia Józefa Frajhoffera, wnuczka Krystiana, pokrewieństwo Czyż, Matloch, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Za ++ Urszulę, Eugeniusza, Stanisławę Matloch, z rodzin Matloch, Kania, Pytel, Gocman, dusze potrzebujące modlitwy
    15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 15.30 1. Za ++ Jerzego Białka, rodziców, teściów, braci, szwagrów, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Krzysztofa Chłostę (od koleżanek i kolegów z klasy)

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła – 11.06.2018

  • 17.00 Za ++ Agnieszkę, Sylwestra, Mariana Serwotka, Mariana Bujaka, pokrewieństwo Serwotka, Kocur, Bujak

WTOREK – Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, prezb. i Tow., męcz. – 12.06.2018

  • 17.00 Za ++ Huberta Zająca, rodziców, teściów, chrześniaka Mariana, szwagrów: Leona, Kazimierza, Alojzego; Helenę Mokwa, dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK – 13.06.2018

  • 17.00 1. W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
    2. Za ++ Alojzego, Pelagię, Jana Trzaskalik
  • 17.30 Nabożeństwo fatimskie

CZWARTEK – Wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz. – 14.06.2018

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ rodziców Annę, Pawła Kania, Józefa Brawańskiego, Andrzeja Cimka,, Bronisławę, Stanisława, Rajmunda Pala, pokrewieństwo

PIĄTEK – 15.06.2018

  • 17.00 Za + Teofila Niemczyka

SOBOTA – 16.06.2018

  • 11.30 Dziękczynna w intencji Klubu Abstynentów „Arka” z okazji 34 rocznicy istnienia
  • 17.00 Dziękczynna w intencji Marii i Zbigniewa Urbaczka z okazji 35 rocznicy ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za Parafian
  • 10.30 Chrzty i roczki (Bartłomiej Śmietana)
  • 15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 15.30 1. Za ++ Edwarda, Marię Malankiewicz, pokrewieństwo Malankiewicz, Trzaskalik
    2. Za ++ rodziców Roberta, Klarę Gatnar, syna Tomasza Urbaczkę, teściów Jana, Helenę Urbaczka, Jacka Gatnara