Ogłoszenia parafialne – 6.03.2022

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli to jałmużna postna. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  5. W sobotę o godz. 8.30 w Domu Parafialnym organizowane jest spotkanie młodzieżowe. Serdecznie zachęcam do udziału.
  6. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Marcin Kunda – rekolekcjonista Domu Formacyjnego Diecezji Pelplińskiej
  7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  8. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.
  10. Wychodząc z kościoła można nabyć świece Caritas (paschaliki) w ramach Wielkanocnego Dzieła Caritas. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na cele charytatywne Caritas.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  12. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.