Ogłoszenia parafialne – 30.06.2019

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ, na które serdecznie zapraszam.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  5. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  6. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na WŚSD.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich osób zaangażowanych w organizację naszego festynu parafialnego. Bardzo dziękuję wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe tego dzieła. W gablotach, w wieściach oraz na stronie internetowej parafii została zamieszczona lista sponsorów tego wydarzenia. Zdjęcia z festynu parafialnego dostępne są na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.