Ogłoszenia parafialne – 22.05.2022

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji (sfinansowanie prac związanych z odnowieniem pomnika historii – Katedry i Kurii). Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę tego tygodnia przypadają dni modlitw o urodzaje, noszące w Polsce nazwę Dni Krzyżowych. Modlitwy będą się odbywały w ramach nabożeństwa majowego:
    – w poniedziałek przy krzyżu misyjnym
    – we wtorek przy krzyżu na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego i ul. Cieszyńskiej
    – w środę przy krzyżu na cmentarzu.
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30 (w środę o godz. 7.30), a w niedzielę o godz. 15.00. W tym roku czwartkowa Godzina święta oraz sobotni Apel Jasnogórski przy grocie będą łączone z nabożeństwem majowym.
  5. Informuję, iż do dnia 5.06.2022 można zgłaszać kandydatów do parafialnej rady duszpasterskiej. Wybory nowej rady odbędą się 12.06.2022. Zasady wyborów do parafialnej rady duszpasterskiej oraz jej statut dostępne są na stronie internetowej parafii.
  6. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.