Ogłoszenia parafialne – 22.01.2023

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, z tej okazji dziś o 15.00 zostanie odprawione nabożeństwo ekumeniczne, na które serdecznie zapraszam.

3. W czwartek po wieczornej Mszy św. ok. godz. 17.30 odbędzie się modlitwa adoracyjna w intencji rodzin naszej parafii zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.

4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.

6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.