Ogłoszenia parafialne – 19.06.2022

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo Eucharystyczne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Zapraszam dzieci w strojach komunijnych oraz wszystkich wiernych do udziału w Nabożeństwach Eucharystycznych z procesją, które będą odbywały się w oktawie Bożego Ciała o godzinie 17.30 (po Mszy św.)
  4. Czwartkowa Godzina święta będzie połączona z nabożeństwem Eucharystycznym.
  5. Na Mszę św z okazji zakończenia roku szkolnego zapraszam dzieci i ich rodziców w piątek o godz. 8.00
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. w intencji kierowców (o godz. 10.30) odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską.
  8. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  9. W ubiegłym tygodniu zmarł Jan Kajda lat 73, zamieszkały na ul. Matejki. Wieczny odpoczynek…
  10. Lista członków nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej wywieszona jest w gablocie. Dziękuję za udział w wyborach.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  12. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję Pani katechetce Ewie Gworys oraz animatorom Barbarze Króliczek i Romanowi Wierciochowi za przygotowanie naszej młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania.