Ogłoszenia parafialne – 14.01.2018

II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Serdecznie zapraszam na Koncert Świąteczno-Noworoczny, który odbędzie się dzisiaj w naszej świątyni o godz. 16.30. Zagra orkiestra KURCBEND. Zabrzmią kolędy oraz przeboje świąteczno-noworoczne zarówno polskie jak i zagraniczne. Organizatorem koncertu jest nasza parafia oraz Miejski Ośrodek Kultury.
  3. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie wszystkich grup młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  4. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  5. 18 I rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 I. Z tej okazji w przyszłą niedzielę odbędzie się o 15.00 nabożeństwo ekumeniczne, na które serdecznie zapraszam.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.