Ogłoszenia parafialne – 13.08.2023

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na malowanie naszego kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. O godzinie 14.30 nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwaną także świętem Matki Bożej Zielnej. W tym dniu Msze św. odprawiane będą zgodnie z planem niedzielnym.

4. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  5. Tegoroczna uroczystość odpustowa przypada w niedzielę 27 sierpnia. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Roman Gołąb.

6. W przyszłą niedzielę odbywać się będzie pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej.

7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.