Ogłoszenia parafialne – 11.06.2023

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budujący się kościół w Jankowicach Rybnickich. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. Zapraszam dzieci w strojach komunijnych oraz wszystkich wiernych do udziału w Nabożeństwach Eucharystycznych z procesją, które odbywają się w oktawie Bożego Ciała o godzinie 17.30 (po Mszy św.)
  5. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele. Zapraszam także rodziców, którzy planują chrzest dziecka w lipcu i sierpniu.
  6. W miesiącu czerwcu po Mszach św. odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. W przyszłą niedzielę (18.06) o godz. 16.30 (po Mszy św.) zapraszam na koncert organowo-kameralny na organy, skrzypce i klarnet. Wstęp wolny. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.

8. Pielgrzymka Jastrzębska na Jasną Górę wyruszy 1 sierpnia br. z kościoła „na górce”. Szczegółowe informacje zostaną podane przez organizatorów w terminie późniejszym.

9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

10. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu i sierpniu poza Ruptawą.

11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  12. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.