Ogłoszenia parafialne – 02.02.2020

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które jest obchodzone w całym świecie jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
  2. O godz. 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Błażeja i z tej okazji po Mszach św. będzie udzielane specjalne błogosławieństwo.
  4. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  5. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6. O tej samej porze (poniedziałek godz. 18.00) odbędą się nauki przedślubne dla narzeczonych.
  7. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w środę od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.
  8. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź dzieci w piątek od godz. 16.00.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.