Ogłoszenia – 31.07.2016

XVIII Niedziela Zwykła

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym Kościół wzywa do zachowania trzeźwości i abstynencji. Z tyłu kościoła wyłożona jest Parafialna Księga Trzeźwości, do której można wpisywać swoje postanowienia abstynencji.
  4. We wtorek (2 sierpnia) przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo” oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  6. Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  7. Spowiedź dzieci w piątek o godzinie 16.00, spowiedź młodzieży w sobotę o godz. 16.30
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.