Ogłoszenia – 29.06.2014

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ŚW.APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

1. O 15.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona jest przeznaczona na potrzeby stolicy apostolskiej jest to tzw. „Świętopietrze”. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  4. W środę o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  5. Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  6. Spowiedź dzieci w piątek o godzinie 16.00, młodzieży w sobotę o 16.30.
  7. W dniach od 7 do 11 lipca nie będzie czynna kancelaria parafialna.
  8. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na WSŚD.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.