Ogłoszenia – 26.07.2015

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym Kościół wzywa do zachowania trzeźwości i abstynencji. Z tyłu kościoła wyłożona jest Parafialna Księga Trzeźwości, do której można wpisywać swoje postanowienia abstynencji.
  4. W sobotę (2 sierpnia) przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo” oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  5. Spowiedź młodzieży odbędzie się w sobotę o godzinie 16.30.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.