Ogłoszenia – 09.06.2013

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O godzinie 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  4. Także w najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. W czwartek odbędzie się diecezjalna pielgrzymka chorych do Turzy Śląskiej. Początek o godzinie 9.00
  6. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie w czwartek na godzinę 16.00.
  7. W sobotę o godzinie 16.00 w kościele odbędzie się nauka chrzcielna.
  8. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wymianę okuć gzymsów kościoła, dachowych lei i rynien.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.