Ogłoszenia – 02.08.2015

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo” oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  5. Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  6. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godzinie 16.00.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję ks. dr hab. Henrykowi Olszarowi za kilkunastodniową posługę duszpasterską w naszej parafii.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, szczególnie za prace ogrodowe i przy naprawie dachu kościoła.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.