Ogłoszenia – 01.06.2014

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O 15.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa nowenna przed tą uroczystością.
  4. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  5. Spowiedź dla dzieci w piątek o godzinie 16.00, a dla młodzieży w sobotę o 16.00.
  6. Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  8. Bierzmowanie młodzieży przygotowującej się do tego sakramentu odbędzie się 06 czerwca o godzinie 17.30 w parafii Podwyższenia Krzyża świętego. W dniach 3 i 4 czerwca o godzinie 18.15 odbędą się próby przed przyjęciem tego sakramentu.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. W najnowszych Wieściach Parafialnych można przeczytać notę biograficzną ks. Jana Kuliga, ruptawskiego proboszcza w latach 1927-1940.