Intencje mszalne – 16.02.2020

SOBOTA – 15.02.2020

  • 17.00 1. Za ++ Agnieszkę i Emila Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol
    2. Za + Felicję Maciończyk, (od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ męża Erwina Skorupę, Emilię, Ryszarda Skorupa, Justynę, Leona, Leokadię, Ryszarda Roskosz, Leona Trzaskalika, Andrzeja Serwotkę, Alojzego Twardzika, z rodzin Wincek, Ptaszek, Selwoń, Świerzyński, Żyłka
  • 10.30 1. Chrzty (Lilianna Barcik, Laura Łubowska, Aleksandra Herman) i roczki (Emilia Górecka, Szymon Michalak, Szymon Piechoczek)
    2. Dziękczynna w intencji Emilii Kłosek z okazji 18 urodzin
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Do Opatrzności Bożej w intencji Jerzego Króliczka z okazji 70 urodzin
    2. Z podziękowaniem za dar życia,wszelkie otrzymane dobro i łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaskę rozpoznania powołania życiowego i zdrowia dla Radosława Pałasza z okazji 18 rocznicy urodzin

PONIEDZIAŁEK – 17.02.2020

  • 17.00 Za + Różę Centkowską w 1 rocznicę śmierci

WTOREK – 18.02.2020

  • 17.00 Za ++ Edwarda, Helenę, Zbigniewa Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Cecylię, Alfreda Grabarczyk, pokrewieństwo Lipka, Rybka,Buchta, Holewik, dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA – 19.02.2020

  • 7.00 Za ++ Julię, Izydora Czyż, syna Zygmunta, rodziców, Erwina Parmę, pokrewieństwo Czyż, Waltar

CZWARTEK – 20.02.2020

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Gertrudę, Ludwika Chmiel, córkę Felicję, zięcia Władysława, Marię, Franciszka Czyż, Ludwinę, Ludwika Chmiel, pokrewieństwo Chmiel, Czyż

PIĄTEK – 21.02.2020

  • 17.00 Za ++ Piotra Chwast, rodziców, dziadków, brata Stanisława, Anielę, Bolesława Kucharczyk, z rodzin Gałuszka, Gocman, Matloch, Augustyn, dusze cierpiące w czyśćcu

SOBOTA – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA – 22.02.2020

  • 13.00 Dziękczynna w intencji Ireny Obarzanek z okazji 75 urodzin
  • 17.00 1. Za ++ Alojzego Gałuszkę z okazji urodzin, ojca Jana, z rodzin Gałuszka, Trzaskalik, Serwotka, Gańczarski, Wałach
    2. Za + Adama Tomalę (od szwagierek i szwagrów)

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.02.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za + Felicję Maciończyk (od koleżanek)
  • 10.30 Za + Arkadiusza Salamona z okazji urodzin
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Romana Kusia, Grzegorza Tasiora, Adama Tomalę w 30 dzień po śmierci
    2. Za ++ Maksymiliana, Hildegardę Mazur, ich synów Henryka i Jana, synową Halinę, wnuka Marka, zięcia Alojzego, Marię, Wilhelma, wnuka Marcina, Adama dusze cierpiące w czyśćcu