Intencje mszalne – 14.04.2013

SOBOTA – 13.04.2013

  • 12.00    Ślub: Joanna Tomczyk – Wojciech Świż
  • 17.00    Za ++ Martę, ludwika Brzoza, ich rodziców, Małgorzatę, Franciszka, Eryka, Józefa, Małgorzatę Pisarek, ich rodziców, Pawła Szturca, pokrewieństwo Brzoza, Pisarek, Piątek

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04.2013

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ Bolesława Mazurka w 12 rocznicę śmierci, ojca, 2 braci, Agnieszkę i Henryka Krawczyk
  • 15.00    Nieszpory
  • 15.30    Za ++ Elżbietę, Ambrożego Trzaskalik, Justynę, Wilhelma Żyłka, z rodzin Trzaskalik, Żyłka

PONIEDZIAŁEK – 15.04.2013

  • 7.00      Za ++ Józefa Samlika, Antoniego Samlika, 2 żony, Teofila i Ludwinę Skorupa, pokrewieństwo Samlik, Skorupa, Cuber, dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK – 16.04.2013

  • 7.00      Za ++ Janinę, Józefa Szelkowskich, rodziców, braci, Stanisława Popielasa, rodziców, siostry, szwagrów, z rodzin Krzyształa, Czyż, Wieczorek

ŚRODA – 17.04.2013

  • 7.00      Za ++ Marię, Józefa Trzaskalik, Jana, Leona Trzaskalik, Jana Gałuszkę, Franciszkę Jabłonkę, pokrewieństwo

CZWARTEK  – 18.04.2013

  • 16.00    Godzina święta
  • 17.00    Dziękczynna: do Opatrzności Bożej i MB Nieustającej Pomocy za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Trzaskalik

PIĄTEK  – 19.04.2013

  • 17.00    1. Za ++ Huberta Glanca w 16 rocznicę śmierci, córkę Klarę, zięcia Antoniego, pokrewieństwo Glanc, Białecki, Nowak
    2. Za + Janusza Czyża (od Rudolfa i Marty Kuś)

SOBOTA – 20.04.2013

  • 17.00    1. Za ++ Helenę, Józefa Domek, brata Władysława, pokrewieństwo Kotlorz, Domek
    2. Za ++ Andrzeja Strządałę (od chrzestnego Antoniego)

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.04.2013

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Chrzty: Michał Zabawski, Paweł Kaczmarek; Roczki: Wiktor Alkier
  • 15.00    Nieszpory
  • 15.30    Za ++ rodziców Kamilę i Władysława Kaczmarek, Jana, Marię Murawskich, z rodzin Murawski, Kaczmarek, Jasek, Sobolewski, dusze w czyśćcu cierpiące