Wyjazd na pielgrzymko-wycieczkę

Oferta wyjazdu Chorwacja – Bośnia Hercegowina
w dniach 27 czerwiec – 4 lipiec 2016

Medjugorie, Mostar, Dubrownik, Wodospady Kravica, Makarska

Cena 1500,00 zł w cenie zapewnione świadczenia:

• 6 noclegów (pokoje 2-3 osobowe, klimatyzowane bez dodatkowych opłat)
  • 6 śniadań
  • 6 obiadokolacji (wino i napoje do obiadokolacji w cenie)
  • przejazd autokarem klasy LUX
  • opieka duchowa księdza
  • opieka pilota
  • opieka przewodników
  • ubezpieczenie NNW  i KL
  • bilet wstępu do Muzeum Hercegowiny
  • bilet wstępu do Meczetu w Mostarze
  • bilet wstępu na wodospady Kravica
  • bilet wstępu na mury Dubrownika
  • wyjazd na morze do Gradac

Program Bośnia i Hercegowina (Medjugorje) i Chorwacja w dniach 27.06 – 04.0.2016

• 27.06. poniedziałek – godz. 17.00 wyjazd – Ruptawa – kościół Niepokalanego Serca NMP, przejazd – Czechy, Austria, Słowenia.
  • 28.06. wtorek – przyjazd do Chorwacji, pobyt w Makarskiej – sanktuarium Vepric- „Chorwackie Lourdes” – Msza św., odpoczynek nad morzem, w godz. popołudniowych przyjazd na miejsce do Medjugorie – zakwaterowanie i obiadokolacja
  • 29.06. środa – śniadanie, zwiedzanie Medjugorie z przewodnikiem, wyjazd do Mostaru (ulica snajperów, stary most, meczet, muzeum ) – czas wolny, obiadokolacja, Msza św.
  • 30.06. czwartek – wejście na Górę Objawień, śniadanie, wyjazd na wodospady Kravica – plażowanie i kąpiel, obiadokolacja, Msza św.
  • 01.07 piątek – śniadanie, wyjazd nad morze do Gradac – plażowanie i kąpiel, obiadokolacja, Msza św.
  • 02.07 sobota – śniadanie, wyjazd do Dubrownika, zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Msza św., w drodze powrotnej odpoczynek nad morzem – kąpiel i plażowanie, powrót do pensjonatu, obiadokolacja
  • 03.07. niedziela – góra Kriżewac – droga krzyżowa, śniadanie, wyjazd na plażowanie i kąpiel, obiadokolacja, Msza św.
  • 04.07. sobota – Msza św., śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do kraju, planowany powrót do Jastrzębia-Zdroju w godz. nocnych.

Uwaga: pokoje w pensjonacie klimatyzowane, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w ręczniki.

Zapisy przyjmuje: kancelaria parafialna

Informacji udziela: Firma Przewozowa „OLA” Paweł Wódkowski
ul.Cieszyńska 33 w Jastrzębiu-Zdroju (Ruptawa)
tel. 32-47-646-95 fax 32 47-15-249