Ogłoszenia parafialne – 30.04.2017

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  • O godzinie 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  • W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  • Na mszę św. w intencji Ojczyzny (środa 3, maja godz. 9.00) zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  • W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi jak zawsze pół godziny przed każdą Mszą Św.
  • Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  • Rozpoczynamy miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie. Zapraszam do udziału.
  • W miesiącu maju kancelaria parafialna we wtorki będzie czynna po mszy wieczornej od godziny 17.45
  • Próby przed pierwszą Komunią św. odbędą się w poniedziałek i piątek o godzinie 18.00
  • Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będzie w sobotę o godzinie 9.00
  • Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby WŚSD.
  • Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  • Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.