Ogłoszenia – 31.08.2014

XXII NIEDZIELA ZWYKLA

1. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na budowę kościoła w Wilchwach. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. Kończy się czas wypoczynku wakacyjnego i zbliża się nowy rok szkolny. Z tej okazji zapraszam wszystkich uczniów i nauczycieli na Mszę św. w poniedziałek na godzinę 8.00
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  5. Spowiedź młodzieży w sobotę o godzinie 16.30.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.30 Msza dziękczynna za tegoroczne żniwa, dary do dekoracji kościoła można składać w sobotę do godziny 8.00
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczoną na potrzeby archidiecezji.
  8. W przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 w Katedrze katowickiej – Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.