Ogłoszenia – 22.11.2015

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu, można dzisiaj zyskać odpust zupełny. Po każdej Mszy św. odbywa się błogosławienie opłatków wigilijnych.
  3. O godzinie 15.00 nieszpory. Zapraszam do udziału.
  4. Od najbliższej soboty (28.11) rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Szczegółowy plan umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej.
  5. W niedzielę o godzinie 15.30 Msza św. w intencji kolejarzy i ich rodzin z okazji święta patronalnego św. Katarzyny.
  6. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. I Niedzielę Adwentu obchodzimy jako Niedzielę Trzeźwości. Kolekta z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. W okresie Adwentu, mimo trwających odwiedzin duszpasterskich, Msze św. niedzielne będą odprawiane wg normalnego planu (w godz. 7.45, 10.30, 15.30), w tym czasie nie będzie nieszporów.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.