Ogłoszenia – 22.05.2016

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 Nabożeństwo Majowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  4. W przyszłą niedzielę mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do MB Piekarskiej.
  5. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – składamy publiczne świadectwo swej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu.
  6. Po Mszy św. o godz. 8.30 odbędzie się procesja eucharystyczna ulicami parafii. Proszę o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach, udekorowanie okien naszych domów. Strażaków zapraszam do niesienia baldachimu, chór do śpiewu liturgicznego, poczty sztandarowe i panie w strojach regionalnych do uświetnienia procesji, dzieci w strojach komunijnych i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  7. Zapraszam dzieci w strojach komunijnych oraz wszystkich wiernych do udziału w Nabożeństwach Eucharystycznych z procesją, które będą odbywały się w oktawie Bożego Ciała o godzinie 16.30.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  9. Osoby zainteresowane udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o zgłoszenie się w zakrystii i wpisanie się na listę. Po stworzeniu grupy parafialnej będziemy na bieżąco informować o szczegółach związanych z wyjazdem. Planowane jest także spotkanie organizacyjne. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.