Intencje mszalne – 11.03.2018

SOBOTA – 10.03.2018

  • 17.00 Dziękczynna w intencji Gertrudy Fulek i siostry Franciszki z okazji 80 urodzin, do Niepokalanego Serca NMP, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11.03.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Sylwię i Tytusa Frank
  • 10.30 Za ++ Ambrożego, Elżbietę Trzaskalik, rodziców, braci, siostry, pokrewieństwo Trzaskalik, Szweda
  • 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 Za ++ Leszka Juraszczyka, rodziców Eufemię i Franciszka Juraszczyk, Józefa i Jadwigę Urbanek, wnuka Przemka, Tadeusza Kłusa

PONIEDZIAŁEK – 12.03.2018

  • 17.00 Za ++ Stanisława Trzaskalika w 27 rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę i Augustyna, brata Rajmunda, teściów Mariannę i Bolesława, Leokadię Gregorowicz

WTOREK – 13.03.2018

  • 17.00 Za ++ Martę, Józefa, Alojzego, Ludwika, Antoniego Swoboda, Antoniego, Mariannę Sternadel, pokrewieństwo Sternadel, Opawski, Swoboda, dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA – 14.03.2018

  • 7.00 Za ++ Franciszka Pawliczka w I rocznicę śmierci

CZWARTEK – 15.03.2018

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ Bogumiła Krzaczka, Józefa, Mariannę, Śmieja, Franciszka Jałowiczora, syna Czesława, Stanisława Śmieja, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Eugenię Marcela (w dniu urodzin)

PIĄTEK – 16.03.2018

  • 17.00 1. Za ++ Elżbietę, Ambrożego Trzaskalik, Justynę, Wilhelma Żyłka, pokrewieństwo Trzaskalik, Żyłka, Brzoza
    2. Za ++ zalecanych w tegorocznych nabożeństwach Drogi Krzyżowej (3)
  • 17.30 Droga krzyżowa

SOBOTA – 17.03.2018

  • 17.00 1. Za ++ Gertrudę Walentego Waltar, Franciszkę, Józefa Matloch, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Antoniego Gojowego w 30 rocznicę śmierci, jego 2 żony Matyldę i Franciszkę, Anielę,Edwarda Galbierz, z pokrewieństwa Lukanek, Cuber, Sadło, Penkała

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.03.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Jana Gałuszkę, rodziców, 4 siostry, brata, szwagrów, Marię, Józefa, Leona, Alojzego, Pelagię, Jana Trzaskalik, pokrewieństwo
  • 10.30 Chrzty (Antoni Barcik) i roczki (Rafał Pieronkiewicz, Antonina Oleszko, Zofia Gojowy)
  • 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 Za ++ Leszka Skorupę w 2 rocznicę śmierci oraz ojców Joachima Skorupę i Alberta Koczy, pokrewieństwo bliższe i dalsze
    2. Za dusze cierpiące w czyśćcu