Intencje mszalne – 03.06.2018

SOBOTA – 02.06.2018

  • 13.00 Ślub: Agata Skorupa – Bartosz Gajda
  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ rodziców Janinę, Romana Mazur, dziadków Mazur, Król
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci Władysława i Franciszka, Andrzeja Brzuskę, Irenę, Czesław Nowak
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.06.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za Parafian
  • 10.30 1. Dziękczynna do Opatrzności Bożej i MB Nieustającej Pomocy w intencji Ireny Goik z okazji 50 urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
    2. Za ++ Józefa Brzozę, jego rodziców, teściów, Pawła i Michała Goik
  • 15.00 Nabożeństwo eucharystyczne
  • 15.30 Za ++ Franciszka i Elżbietę Waltar, córkę Różę, rodziców z obu stron, siostry, braci, Edwarda Gaszczyka, rodziców Ignacego, Marię Mleczko

PONIEDZIAŁEK – 04.06.2018

  • 9.00 W intencji seniorów parafii
  • 17.00 Za ++ rodziców Lucję, Ludwika Szczęsny, syna Franciszka, córkę Otylię, zięcia Gerarda, wnuka Michała, 2 zięciów Kazimierza i Franciszka, dziadków, Sobocik, Szczęsny, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

WTOREK – Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz. – 05.06.2018

  • 17.00 Za ++ Jana, Różę Kopiec, syna Leona, córkę Helenę, synową Wandę, 3 zięciów: Ferdynanda Edwarda, Bolesława
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

ŚRODA – 06.06.2018

  • 17.00 Za ++ Franciszka Czyża, Ludwik, Katarzynę Mazur, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

CZWARTEK – 07.06.2018

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ rodziców Albinę, Roberta Rybka, Annę, Franciszka Marcol, zięcia Zbigniewa Łabudę, pokrewieństwo Rybka, Marcol
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 08.06.2018

  • 7.00 Za + Jana i Zenobię Torbickich, pokrewieństwo
  • 17.00 Za ++ rodziców Augustyna, Otylię Barchańskich, teściów Ludwika, Apolonię Gajda, pokrewieństwo Barchański, Gajda, Urbanek, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

SOBOTA – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 09.06.2018

  • 14.30 Ślub: Magdalena Kosiorek – Adrian Gajdzik
  • 17.00 1. Za dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Herberta Ulbricha, Mariana Ruska, dziadków, pokrewieństwo Rusek, Ulbrich, Ignacek

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Alojzego, Józega Czyż, żonę, Franciszkę, rodziców w obu stron, zięcia Józefa Frajhoffera, wnuczka Krystiana, pokrewieństwo Czyż, Matloch, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Za ++ Urszulę, Eugeniusza, Stanisławę Matloch, z rodzin Matloch, Kania, Pytel, Gocman, dusze potrzebujące modlitwy
    15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 15.30 1. Za ++ Jerzego Białka, rodziców, teściów, braci, szwagrów, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Krzysztofa Chłostę (od koleżanek i kolegów z klasy)