Ogłoszenia parafialne – 25.02.2018

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Przed kościołem odbywa się zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  5. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii. Za zmarłych zalecanych odprawione zostaną 3 Msze św.
  6. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź młodzieży w sobotę o 16.30.
  7. Dziś rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Plan dostępny jest w Wieściach Parafialnych, gablocie i stronie internetowej parafii. Serdecznie zachęcam do udziału oraz do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Na zakończenie rekolekcji (w środę) zostanie zebrana kolekta na cele rekolekcyjne (jako podziękowanie za wygłoszone rekolekcje).
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.