Ogłoszenia parafialne – 24.06.2018

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2.  Dziś o 15.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3.  W środę odbędzie się pielgrzymko-wycieczka do Krakowa. Rozpoczęcie o godz. 7.00 Mszą św w naszym kościele. Wyjazd o godz. 7.45
  4.  Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  5.  W piątek kolekta przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską (tzw. Świętopietrze).
  6.  Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na WŚSD.
  7.  Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8.  Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.