Ogłoszenia parafialne – 19.11.2017

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz.15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś w archidiecezji katowickiej przeżywamy Dzień Muzyki Liturgicznej.
  4. Odwiedziny duszpasterskie podobnie jak w latach ubiegłych rozpoczną się w Adwencie. Szczegółowy plan umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej.
  5. W czwartek o godzinie 17.00 Msza św. w intencji ministrantów z okazji święta patronalnego św. Tarsycjusza. Serdecznie zapraszam na nią rodziców naszych ministrantów, a także tych, którzy kiedykolwiek należeli do służby liturgicznej. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie do salki.
  6. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Od najbliższej soboty 25 listopada dostępny będzie nasz kalendarz parafialny na 2018 rok. Cena nie ulega zmianie i wynosi 7 zł.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.