Ogłoszenia parafialne – 19.03.2017

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.00 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  4. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  5. W sobotę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  7. Informuję, że parafialna pielgrzymko-wycieczka do Mariazell i Wiednia odbędzie się w terminie 7.06-09.06. Zapisy w zakrystii, przy zapisie zaliczka 200,-
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.