Ogłoszenia parafialne – 15.10.2017

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 16.15, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. Przypominam, że w tym miesiącu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki po południu dopiero od godziny 17.45
  5. W kancelarii w godzinach urzędowania przyjmowane są intencje mszalne na rok 2018.
  6. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  7. Na godzinę 18.00 (także w poniedziałek) zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  8. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  9. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.40 odbędzie się tradycyjne nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież. Na zakończenie nastąpi błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, szczególnie za prace gospodarskie w domu parafialnym oraz prace ogrodowe i porządkowe.