Ogłoszenia parafialne – 15.04.2018

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie wszystkich grup młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  4. W piątek po wieczornej mszy św. ok. godz. 17.40 odbędzie się tradycyjne nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie młodzież. Na zakończenie nastąpi błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  5. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.