Ogłoszenia parafialne – 12.08.2018

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W środę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwaną także świętem Matki Bożej Zielnej. W tym dniu Msze św. odprawiane będą zgodnie z planem niedzielnym.
  4. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  5. Wakacyjna, parafialna wycieczka dzieci odbędzie się w poniedziałek 20.08. Wyjazd o godzinie 9.00. Zapisy przyjmowane są w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę stanowa pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. W niedzielę 26.08 przypada w naszej parafii uroczystość odpustowa. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. prałat Stanisław Puchała.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.