Ogłoszenia parafialne – 10.09.2017

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczona na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Przy krzyżu na Tyczonce o godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Cisówki i Marklowic.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  6. Zapraszam wszystkich chętnych chłopców do służby przy ołtarzu. Zbiórki ministrantów odbywają się w soboty o godz. 8.00
  7. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele (o ile będą zgłoszenia dzieci do chrztu)
  8. W przyszłą niedzielę (III niedzielę września) w Katedrze katowickiej – spotykają się Dzieci Maryi.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona Wydział Teologiczny UŚ.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.