Ogłoszenia parafialne – 04.11.2018

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na renowację katowickiej Katedry. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz. 14.45 różaniec za zmarłych zalecanych. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Przez okres oktawy Wszystkich Świętych tzn. do 8 listopada odprawiać będziemy różaniec za dusze zmarłych zalecanych. Zapraszam do modlitwy.
  4. Zalecki będą odczytywane 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. Za zmarłych zalecanych będą odprawione 3 Msze św.
  5. Podobnie jak w zeszłym roku bardzo proszę, by w miarę możliwości zużyte ozdoby i dekoracje grobów zabrać ze sobą do swoich domowych pojemników na śmieci. Suche liście i suche kwiaty można wyrzucać do specjalnie przygotowanego miejsca znajdującego się za boczną bramką cmentarza.
  6. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  7. Spotkania formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w dniach:
    – w poniedziałek o godz. 18.00 – grupy p. Teresy i p. Rafała
    – w środę o godz. 18.00- grupy p. Romana, p. Agnieszki i p. Barbary
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.