Ogłoszenia – 30.08.2015

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczoną jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Spowiedź dzieci będzie w poniedziałek o godz. 17.00
  4. Kończy się czas wypoczynku wakacyjnego i zbliża się nowy rok szkolny. Z tej okazji zapraszam wszystkich uczniów i nauczycieli na Mszę św. we wtorek na godzinę 8.00
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  6. W przyszłą niedzielę (I niedziela września) o godzinie 14.00 w Katedrze katowickiej – Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie.
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.30 Msza dziękczynna za tegoroczne żniwa, dary do dekoracji kościoła można składać w sobotę do godziny 8.00
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję chórowi parafialnemu, pocztom sztandarowym, paniom w strojach regionalnych, strażakom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowej.
  9. Podziękowania też kieruję do ks. Zbigniewa Janoty za przygotowanie kolonii na Mazurach i zaproszenie dzieci z Ruptawy.
  10. Dziękuję także firmie p.Frysza za wykonanie nowego, granitowego przykrycia studni na cmentarzu.
  11. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie przeznaczoną na potrzeby archidiecezji.
  12. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.